To Proste Rozwiązanie Pomoże Ci Zrelaksować Się Podczas Letniego Upału Bez Wydawania Fortuny Na Prąd…

01/12/2021 | Mateusz Sawicki

STRESZCZENIE: Zespół japońskich inżynierów zaprojektował i wprowadził na rynek nowy innowacyjny schładzacz i filtr powietrza, zwany CoolAir, który zepchnął na margines duże, zaskakujące pod względem mocy, popularne klimatyzatory. Ponad milion użytkowników skorzystało już z tej technologii i cieszy się najczystszym i najtańszym chłodnym powietrzem, jakim kiedykolwiek oddychali w swoich domach. Zdobądź CoolAir teraz 50% taniej i z darmową dostawą.  

Cierpisz z powodu letnich upałów, ale nie stać Cię na setki, a nawet tysiące złotych potrzebnych na instalację, obsługę i konserwację standardowego zasilacza sieciowego? A może utknąłeś na starym, który wypuszcza stęchłe i pachnące stęchlizną powietrze, którego nie możesz się pozbyć? Cóż, w takim razie warto przyjrzeć się tej niesamowitej nowej, kompaktowej, przenośnej chłodziarce.

Nazwijmy to po imieniu. Globalne ocieplenie to fakt. Lato staje się z roku na rok coraz bardziej nie do zniesienia, a ilość pieniędzy, które wyrzucamy na nasze firmy elektryczne, aby uruchomić duże, drogie w instalacji, eksploatacji i utrzymaniu prądu zmiennego, tylko rośnie.

I to jest najmniejszy z problemów. Wszyscy widzieliśmy w ostatnim czasie wpływ i zagrożenie wirusami oraz znaczenie oczyszczonego powietrza, z którym duże klimatyzatory nie tylko nie pomagają, ale też aktywnie pogarszają stan swojego wnętrza pokrytego pleśnią i kurzem.

Ta nowa przenośna chłodziarka powietrza jest odpowiedzią na wszystkie nasze problemy. Kompaktowa, niedroga, o niskim zużyciu energii, cicha, lista korzyści naprawdę nie ma końca.

Ale czy naprawdę spełnia te wszystkie obietnice? Nasz zespół wziął ją pod lupę, aby przetestować ją dla Ciebie.

O Czym Właściwie Mówimy?

Nazywa się CoolAir. Zespół japońskich inżynierów, wraz z kolegami ze Szwajcarii, którzy zajmują się produkcją drobniejszych części, opracował to innowacyjne, podwójne rozwiązanie zarówno dla rosnących rachunków za energię, jak i pogarszającej się jakości powietrza.

Kompaktowy, przenośny i cichy, możesz zabrać go ze sobą w dowolne miejsce, aby cieszyć się kojącym chłodem i czystym powietrzem, które zapewnia, czy to w parku, czy w biurze, czy na stanowisku nocnym, a wszystko to w takiej ciszy, że nawet nie zauważysz, że tam jest.

Niesamowicie łatwy w obsłudze i utrzymaniu, a co ważniejsze, niezwykle tani w eksploatacji, CoolAir czyści i filtruje powietrze, które chłodzi za pomocą zestawu zaawansowanych filtrów, aby mieć pewność, że oddychasz tylko najczystszym i najświeższym powietrzem, nie zbyt wilgotnym, jednak bardzo kojąco chłodnym.

Czy Spełnia Swoje Obietnice?

Nadszedł więc czas, aby przejść do naszej ulubionej części, w której weźmiemy CoolAir w nasze ręce i zbadamy wszystkie jego specyfikacje, funkcje i zastosowania, aby sprawdzić, czy prawdą jest to wszystko, o czym mówią.

Przenośne chłodziarki powietrza nie są niczym nowym, ale CoolAir jest prawdopodobnie najmniejszą z nich, jaką widzieliśmy. Szczerze mówiąc, na pierwszy rzut oka nie byliśmy pod wrażeniem tego małego pudełka o wysokości poniżej 20 cm i szerokości. Jednak potem włączyliśmy urządzenie.

Przynajmniej myśleliśmy, że je włączyliśmy. Światła były włączone, powietrze było chłodne i czyste, ale nic nie słyszeliśmy. Po prostu nie byliśmy przyzwyczajeni do tego, że jakiekolwiek urządzenie chłodzące jest włączone poniżej 68dB hałasu.

Bardzo zaintrygowani, zagłębiliśmy się w jego specyfikację:

Regulowana siła wiatru – kierunek przepływu wiatru może być przesuwany w górę lub w dół

3 Prędkości wentylatora – 3 ustawienia prędkości, kiedy potrzebujesz największego ochłodzenia lub kiedy wolisz całkowitą ciszę

500ml Zbiornik – zbiornik wody chłodzącej trwający do 8 godzin bez konieczności uzupełniania wody

Energooszczędny i wolny od freonów – nie ma potrzeby stosowania gazów chłodzących, wystarczy napełnić go wodą, ewentualnie wrzucić do środka kilka kostek lodu.

7-kolorowe oświetlenie LED

✅ Wytrzymały i szczelny plastik ABS – upuściliśmy go w celach testowych. Woda nie tylko nie wydostawała się z urządzenia, ale też działała dalej, jakby nic się nie działo.

Zasilacz USB i bateria wewnętrzna działająca 12 godzin – zużywa zaledwie 10W energii. Może być zasilana nawet przez laptopa lub telefon!

Może łatwo schłodzić pokój do 20 metrów kwadratowych

Technologia Hydro-chill i Rapid Mode – może z łatwością obniżyć temperaturę o 5c za pomocą samej wody, a znacznie więcej, jeśli dodasz trochę lodu, aby woda była bardziej chłodna.

Wszystkie te cechy sprawiają, że CoolAir jest fantastycznym przenośnym urządzeniem chłodzącym, ale to tylko JEDNA z jego funkcji. Tak, musimy jeszcze porozmawiać o Trzech dodatkowych zastosowaniach tego urządzenia! Moglibyśmy przestać dalej je opisywać w tym momencie i nadal byłoby fantastyczne, ale mamy jeszcze 3/4 z nich do omówienia!

Druga funkcja to tryb nawilżacza. Za pomocą jednego przycisku urządzenie może się przełączyć, aby zapewnić przyjemne chłodne powietrze o odpowiedniej wilgotności dla suchego otoczenia.

Trzecim zastosowaniem jest jego tryb aromaterapii. Po prostu wybierz ten tryb, wrzuć trochę olejku zapachowego do zbiornika na wodę i ciesz się słodkim aromatem, który przyjemnie rozchodzi się w Twoim otoczeniu.

Wreszcie, dodatkową cechą szczególną urządzenia są filtry. Nie tylko odfiltrowuje ono cząsteczki takie jak kurz i alergeny, pomagając cierpiącym z powodu silnego zapylenia wnętrza lub pyłków na zewnątrz, ale również srebrny filtr jonowy odfiltrowuje 99% patogenów, pozostawiając powietrze, które wychodzi absolutnie czyste, świeże i bezpieczne.

Tak więc, nie tylko chłodzi, ale także nawilża, pozwala na rozprzestrzenianie się w pomieszczeniu przyjemnego zapachu i filtruje 99% wszystkich unoszących się w powietrzu cząstek, w tym zarazków i bakterii! 4 różne funkcje urządzenia w jednym kompaktowym, przenośnym, mocnym, małym pudełku! I jest niewiarygodnie ciche, dzięki czemu możesz spać spokojnie i z czystym powietrzem.

99% użytkowników poleca CoolAir swoim Przyjaciołom i Rodzinie

Zawsze miałem problemy ze spaniem z głośnym AC i nawet rzekomo “ciche” wentylatory byłyby na tyle głośne, że zmusiłyby mnie do spania z zatyczkami do uszu. Wtedy znalazłem to urządzenie i jest ono absolutnie niesamowite. Powietrze jest czyste i chłodne, a ja mogę spać jak dzieciak bez zatyczek do uszu! i co więcej, jest o wiele tańsze w eksploatacji!

Boże, tak bardzo zmagałam się z alergiami. Mam w domu duży filtr powietrza, ale kiedy tylko wychodzę na zewnątrz lub podróżuję, po prostu nie mogę nawet. To urządzenie jest NIESAMOWITE. W momencie, gdy je włączyłam, mogłam głęboko wdychać powietrze i teraz biorę je wszędzie! Do pracy, do babci, dosłownie nie mogę bez niego żyć.

Przeprowadzka do nowego mieszkania była na tyle droga, że nie było w nim klimatyzacji. Po prostu nie było mnie na nie stać i przez pierwszy miesiąc musiałam się zadowolić dużym, głośnym, metalowym wentylatorem. Miałam takie szczęście, że znalazłam to małe magiczne pudełko. Mogę teraz pracować, relaksować się i spać nawet w tych letnich upałach, bez konieczności martwienia się, jak będzie wyglądał mój rachunek za prąd pod koniec miesiąca.

 

Ile Kosztuje Chłodziarka CoolAir?

Na pewno wszystkie te cechy, które ma do zaoferowania CoolAir, będą kosztować nerkę, prawda? Coś, co prawdopodobnie zbliży się do minimum 1000 zł, że samo kupno klimatyzacji przywróci cię do rzeczywistości. Ale myliłbyś się! Cena detaliczna CoolAir to zaledwie 708 zł!

I znowu, możemy przestać dalej o nim mówić w tym momencie i nadal będzie to fantastyczne urządzenie za niewiarygodnie przystępną cenę, ale idąc dalej, urządzenie jest obecnie w promocji, dzięki czemu cena obniżona jest o kolejne 50%, w dodatku z bezpłatną wysyłką! (Tylko 354 zł)

Nie mamy nic więcej do powiedzenia. Chcesz oddychać chłodnym i czystym powietrzem przez cały dzień? Bierz je. Teraz. Zanim skończy się promocja.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć, czy promocja CoolAir jest nadal aktualna >>

 

Wniosek: Powinienem je zdobyć?

TAK. 100%. CoolAir jest więcej niż warte, nawet przed rabatem, a z dodatkową darmową wysyłką nie ma dosłownie nic innego, co trzeba omówić. Tak.

Niezależnie od tego, czy chcesz zachować chłód, spać spokojnie z alergią, czy też oczyścić powietrze z wszystkich paskudnych wirusów, które obecnie się tu znajdują, urządzenie to może zrobić wszystko i jeszcze więcej.

Zalety:

  • Bardzo Łatwe w Użyciu
  • Ultra Przenośne i Lekkie
  • Idealne do Chłodzenia Pomieszczeń o Powierzchni do 20 Metrów Kwadratowych
  • Energooszczędne i Wolne Od Freonów
  • Tryb Nawilżania i Aromaterapii
  • Oczyszcza Powietrze i Odfiltrowuje Cząsteczki, takie jak Pył i Alergeny

Cons:

  • Dostępne tylko na Oficjalnej Stronie Internetowej

 

Jak zdobyć CoolAir?

Teraz, gdy jesteś świadomy tego niesamowitego nowego produktu, to jeśli jest jeszcze dostępny, oto jak go zdobyć:

  1. Zalecamy zamówienie oryginalnego CoolAir na stronie internetowej dostawcy, klikając tutaj.
  2. Ciesz się chłodnym i oczyszczonym powietrzem, gdziekolwiek chcesz i o każdej porze.

PROMOCJA SPECJALNA: Przez Ograniczony Czas, otrzymasz 50% Zniżki i Darmową Dostawę!

Kliknij tutaj, aby odebrać CoolAir z 50% zniżką i Darmową Wysyłką na cały świat >>>

UWAGA: Dostępne tylko na Oficjalnej Stronie Internetowej